AKTUALNOŚCI ZARZĄD JAKOŚĆ PRACA DLA PACJENTA GALERIE ZDJĘĆ ANKIETY


Informacje dla pacjenta

Usługi Komercyjne
   
Powiatowe Centrum Zdrowia S.A. w Kluczborku oprócz usług bezpłatnych udzielanych w ramach kontraktu z NFZ świadczy również usługi pełnopłatne. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz profesjonalizmowi personelu, świadczy usługi medyczne w konkurencyjnych cenach.
więcej ...
Karta Praw i Obowiązków Pacjenta
   
Rozdział I - Postanowienia Ogólne
„Każdy ma prawo do ochrony zdrowia. Obywatelom, niezależnie od ich sytuacji materialnej, władze publiczne zapewniają równy dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych. Warunki i zakres udzielania świadczeń określa ustawa.”- Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
więcej ...
Przyjęcie do szpitala
   
Pobyt w szpitalu niemal zawsze wiąże się ze stresem. Aby ułatwić Państwu te trudne chwile, pragniemy w tym miejscu zamieścić informacje, które uznaliśmy przydatne dla naszych pacjentów.
więcej ...

Pobyt w szpitalu
   
Pobyt w szpitalu niemal zawsze wiąże się ze stresem. Aby ułatwić Państwu te trudne chwile, pragniemy w tym miejscu zamieścić informacje, które uznaliśmy przydatne dla naszych pacjentów. W naszej opinii poniższe wskazówki pozwolą Państwu lepiej przygotować się do pobytu w naszej placówce.
więcej ...
Wypisanie ze szpitala
   
Pobyt w szpitalu niemal zawsze wiąże się ze stresem. Życzymy Państwu, aby trwał on jak najkrócej. W tym dokumencie przedstawimy Państwu zasady wypisywani ze szpitala.
więcej ...