AKTUALNOŚCI ZARZĄD JAKOŚĆ PRACA DLA PACJENTA GALERIE ZDJĘĆ ANKIETY


Oddział laryngologiczny

[Powiatowe Centrum Zdrowia S.A. w Kluczborku]
Oddział laryngologiczny realizuje usługi medyczne w oparciu o zawarty kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia co oznacza, że pacjenci są leczeni bezpłatnie. Oddział wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i operacyjny, dysponuje 15 łóżkami, bardzo dobrymi warunkami hotelowymi, a także klimatyzowaną salą zabiegową.

Więcej >>>>

Oddział dziecięcy

[Powiatowe Centrum Zdrowia S.A. w Kluczborku]
Oddział pediatryczny prowadzi diagnostykę i leczenie schorzeń u dzieci do 16 roku życia. Dysponuje 29 łóżkami dla dzieci młodszych i starszych. Dzięki dostępowi do dobrze wyposażonych pracowni diagnostycznych (echo, usg, gastroskopia, pracownia rtg, tomografia komputerowa, ekg i in.)oddział prowadzi kompleksową diagnostykę schorzeń układu oddechowego, pokarmowego, moczowego, nerwowego, układu krążenia, schorzeń reumatologicznych, alergicznych, pasożytniczych itd

Więcej >>>>

Oddział chirurgii ogólnej

[Powiatowe Centrum Zdrowia S.A. w Kluczborku]
Działalność Oddziału Chirurgii Ogólnej została w październiku 2005 r przeniesiona do nowego budynku. Jest to oddział 20 łóżkowy o wysokim standardzie pomieszczeń oraz zaplecza sanitarnego. Wykonuje zabiegi operacyjne planowane i w trybie pilnym w nowoczesnym bloku operacyjnym. Sale operacyjne są klimatyzowane.

Więcej >>>>

Oddział wewnętrzny

[Powiatowe Centrum Zdrowia S.A. w Kluczborku]
W październiku 2005 r. działalność Oddziału Wewnętrznego została przeniesiona do nowego obiektu o wysokim standardzie spełniającego normy unijne. W przypadku zaistnienia potrzeby wykonania badań i konsultacji specjalistycznych wykraczających poza możliwości diagnostyczne Oddziału umożliwiamy ich wykonanie w innych ośrodkach lub kierujemy chorych do innych szpitali specjalistycznych - dotyczy to szczególnie przypadków świeżych zawałów serca, udarów mózgu oraz ciężkich schorzeń układu oddechowego.
Więcej >>>>

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy w Wołczynie

[Powiatowe Centrum Zdrowia S.A. w Kluczborku]
Zakład Opiekuńczo - Leczniczy jest zakładem stacjonarnym udzielającym całodobowych świadczeń zdrowotnych, obejmujących swoim zakresem leczenie, pielęgnację i rehabilitację osób nie wymagających hospitalizacji oraz zapewnia im pomieszczenia i wyżywienie odpowiednie do stanu zdrowia.

Więcej >>>>