AKTUALNOŚCI ZARZĄD JAKOŚĆ PRACA DLA PACJENTA GALERIE ZDJĘĆ ANKIETY


Izba Przyjęć


Koordynator Izby Przyjęć - Małgorzata Dąbrowska


SZANOWNI PACJENCI !!!
ZAPISY I KWALIFIKACJE DO ZABIEGÓW / OPERACJI W ODDZIALE CHIRURGII OGÓLNEJ ODBYWAJĄ SIĘ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 15:00 DO 16:00 W IZBIE PRZYJĘĆ ODDZIAŁU CHIRURGII OGÓLNEJ.
NA WIZYTĘ NALEŻY STAWIĆ SIĘ OSOBIŚCIE WRAZ ZE SKIEROWANIEM I DOKUMENTACJĄ MEDYCZNĄ (badania, zdjęcia rtg, itp) O ILE ZNAJDUJE SIĘ ONA W PAŃSTWA POSIADANIU.


Izba Przyjęć jest miejscem pierwszego kontaktu ze Szpitalem. Jej podstawowym zadaniem jest przyjmowanie chorych do leczenia szpitalnego. Składa się z rejestracji, sali zabiegowej, izolatki, sali intensywnego nadzoru. Po przybyciu do Szpitala Pacjent najpierw udaje się do rejestracji. Następnie, w jednym z gabinetów, na podstawie określonych badań podejmuje się decyzję czy przyjąć pacjentkę do Szpitala, skierować do ambulatorium czy odesłać do domu z ustalonym sposobem terapii.

IZBA PRZYJĘĆ PRACUJE W SYSTEMIE CAŁODOBOWYM

Personel Izby Przyjęć posiada długoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami - pierwszego i drugiego kontaktu, gwarantujemy intymność pacjentów, uśmiech i kwalifikacje na codzień.

KONTAKT:

077/ 417 35 16

Rozmiar: 816555 bajtów
Izba przyjęć - poczekalnia dla pacjentów


Rozmiar: 816555 bajtów
Izba przyjęć - rejestracja


Rozmiar: 816555 bajtów
Izba przyjęć - sala zabiegowa


Rozmiar: 816555 bajtów
Izba przyjęć - sala intensywnego nadzoru


Jeżeli była Pani/Pan naszym pacjentem, prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety

KONTAKT:

Masz pytania? Napisz do nas
[Rozmiar: 4007 bajtów]