AKTUALNOŚCI ZARZĄD JAKOŚĆ PRACA DLA PACJENTA GALERIE ZDJĘĆ ANKIETY


Wielka Gala Perły Medycyny 2010

W IV edycji konkursu nasza placówka zajęła III miejsce w kategoriach "ZAKŁADY LECZNICZE, REHABILITACJA I OPIEKA DŁUGOTERMINOWA" oraz "PORADNIE SPECJALISTYCZNE".

Remont ZOL w Wołczynie - kwiecień 2010

Termomodernizacja Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Wołczynie

Otwarcie kardiologii - listopad 2009

Oficjalne otwarcie Kluczborskiego Regionalnego Centrum Chorób Serca i Naczyń. Placówka została utworzona przez kardiologów z Polskiej Grupy Medycznej związanych ze Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Opolska Nagroda Jakości 2009

2 czerwca 2009 r. w Teatrze im. J. Kochanowskiego w Opolu odbyła się uroczystość wręczenia nagród w VI edycji Konkursu "Opolska Nagroda Jakości" organizowanego przez Opolską Izbę Gospodarczą. Kapituła Opolskiej Nagrody Jakości nagrodziła najlepszych spośród tych, którzy poddali się surowej ocenie zespołu ekspertów.

Wizyta wiceministra zdrowia - kwiecień 2009

Wiceminister zdrowia Marek Haber odwiedził w piątek 24 kwietnia szpital powiatowy w Kluczborku. Podczas swojej krótkiej wizyty wiceminister obejrzał izbę przyjęć, oddział wewnętrzny, oddział chirurgiczny, oddział ginekologiczno-położniczo-noworodkowy oraz blok operacyjny.

Dar WOŚP - marzec 2009

6 marca 2009 r. przedstawiciele firmy ENDO ELEKTRONIK Sp. z o.o. przywieźli do kluczborskiego szpitala nasofiberoskop. Jest to kolejny już dar Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prowadzonej przez Jurka Owsiaka dla naszego szpitala. Tym razem został doposażony oddział otolaryngologiczny.

Eurocertyfikaty 2008

22 stycznia 2009 r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyła się konferencja "Rozwój potencjału polskich przedsiębiorstw w oparciu o środki z funduszy strukturalnych UE, skuteczne zarządzanie jakością i inwestycje w kapitał ludzki" podczas, której odbyła się Uroczysta Gala wręczenia nagród EuroCertyfikat 2008.

Spotkanie opłatkowe - Wigilia 2008

W dniu grudnia 2008 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bąkowie Zarząd oraz Pracownicy Powiatowego Centrum Zdrowia S.A. spotkali się przy wigilijnym stole. W miłej, świątecznej atmosferze złożono sobie wzajemnie życzenia i podzielono się opłatkiem

Otwarcie ZOL Wołczyn - maj 2011

Po trwającej ponad rok kompleksowej modernizacji do użytku został oddany Zakład Opiekuńczo - Leczniczy w Wołczynie

Sprzęt medyczny - Unia Europejska

Dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013 do kluczborskiego szpitala trafił super nowoczesny sprzęt medyczny do diagnostyki i opieki nad matką i dzieckiem.

Eurocertyfikaty 2010

26 listopada 2010 na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się konferencja "Klaster Instytucji Otoczenia Biznesu jako innowacyjny model kompleksowego doradztwa biznesowego. Nowoczesne instrumenty wsparcia rozwoju przedsiębiorczości z wykorzystaniem Funduszy Unii Europejskiej" podczas, której odbyła się uroczysta Gala wręczania nagród Eurocertyfikat 2010.

V Ogólnopolska Konferencja - luty 2011

18 lutego 2011 r na sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyła się V Ogólnopolska Konferencja Niepublicznych Szpitali Samorządowych pt. "Szanse i oczekiwania szpitali polskich w nowej perspektywie ustawodawczej"